Blog Neden Pixatik

KULLANIMI KOLAY WEB SİTEYazar
Cafer Ç

KULLANIMI KOLAY WEB SİTE

Karmaşık yönetim panellerinde aradığınızı bulamıyor musunuz? Basit yapılarda ise istedikleriniz yok mu? Ozaman Pixatik ile tanışma vakti. Geliştirilmiş kullanım panelimiz ile farklı şablon seçeneklerini ve onlarca modülü kolayca kullanacaksınız.

Her müşterinin web sitesi beklentisi ve içinde yapmak istediği şeyler farklıdır. Örneğin bir müşteri; ürünlerini tanıtabileceği, ürünlerine ait detay özelliklerini, resimlerini, fiyatlarını girebileceği, bu ürünleri kategorilendirebileceği bir yapı oluşturmaya çalışırken başka bir müşteri ürünle, fiyatla, özellikle işi olmayan, sadece bilgi amaçlı, hizmetlerinden ya da çalışmalarından bahseden bir web sitesi oluşturmak isteyebilir. İnsanların, web sitesine üye girişi yapıp, makalelerinin altına yorum yazmasını, belli bilgileri sadece üye girişi yapanların görmesini isteyebilir. Bu örnekleri arttırabilriz.

Kısacası, müşterinin talepleri farklıdır. Taleplere cevap verebilirmek, ihtiyaçları karşılayabilmek için sistemimizde bir çok ayar, farklı farklı şablon tipleri vardır. Bu özellikler sisteme entegre edilerken müşteri talepleri esas alınmıştır. Farklı yapılar kullanmak, bir çok ihtiyaca cevap verebilmek, çözüm üretebilmek tabiki güzel birşeydir. Ancak bir de şu gerçek vardır. Bir sistem nekadar çok özellik barındırıyorsa, o sistemi kullanmak o kadar zorlaşır. Kullanıcı ayarların içinde kaybolur, aradığı bulmakta güçlük çeker. 

İşte bu noktada pixatik.com web sitelerininin yönetim paneli oluşturulurken, kullanıcının arayüzü rahatlıkla kontrol edebilmesi ve basitçe kullanabilmesi için optimize edilmiştir. Yönetim panelinde aradığınız herşeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Kullanım ile alakalı kafanızda oluşabilecek sorunları gidermek adına demo hesabı oluşturarak, sistemi ücretsiz denemenizi ya da kullanım videolarına göz atmanızı tavsiye ederiz.