Blog Neden Pixatik

HIZLI, DESTEKYazar
Cafer Ç

HIZLI, DESTEK

Sistemimiz ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınızda pixatik.com'a üye girişi yaparak destek talebi oluşturabilirsiniz. Talebiniz ilgili arkadaşımıza anında ulaştırılacak ve talebiniz üzerinden size geri dönüş sağlanacaktır.

Kullanıcılarımız, soru veya sorunlarına çözüm üretebilmek için geliştiştirdiğimiz destek sistemimizden yararlanabilir. Bu destek sistemine pixatik.com üyeliğinize giriş yaparak erişebilirsiniz. Oluşturulan destek talepleri, bir personelimiz tarafından süzgeçten geçirilerek, ilgili birimlere - personellere anında aktarılır. İlgili personel ise destek talebiniz üzerinden sizinle iletişimde kalır ve destek talebiniz üzerinden soruna çözüm üretir. Gerektiği durumlarda telefon ile veya bilgisayarınıza bağlanarak da sizlere yardımcı olur. 

Destek taleplerinizi, telefon ya da canlı destek yerine destek talebi oluşturarak yapmanızı rica ediyoruz. Telefon ve canlı desteği daha çok satış için bilgi vermek için kullanıyoruz. Peki neden?

1. Güvenlik: Telefonda veya canlı destekte siz falanca web sitesinin sahibiyim deseniz bile, biz bundan emin olamıyoruz. Örneğin telefonda bir müşterimiz aradı, web sitem şu, silin bunu ücretimi de iade istiyorum dedi. Tamam dediğini yapalım ama karşımızdakinin ilgili müşteri olmama ihtimali de var. Bir sürü değişik insan var. Referanslarımızdan herhangi bir müşteri sitesinin adını öğrenip bizi arayan ve bu site benim, şifrelerini unuttum bana iletin diyen bile var. Bunun için web sitenizde işlem yaptırmak istiyorsanız destek talebi oluşturunuz.

2. Verimlilik - Hızlılık: Telefondaki ya da canlı destekteki personelimiz, isteğiniz ya da sorununuz ile ilgili muhtemelen en iyi personel değildir. Onlar daha çok bilgi vermek, genel bilgilerden bahsetmek içindir. Destek talebi oluşturduğunuz zaman direkt olarak sorununuza yönelik personelimizle iletişim halinde olacaksınız. Böylece gereksiz yönlendirmelerden, telefonlarda beklemekten, "bilgi alıp sizi arıyorum" dememizden kurtulmuş olursunuz.

3. Herşey Kayıt Altında: Bize destek talebi oluşturduğunuz zaman tüm veriler kayıt altında tutuluyor. Başka biz zaman yine bir sorununuz olduğunda, bizler önceki destek taleplerinize ulaşabiliyoruz ve yeni sorununuzun çözümünde eski kayıtlar çoğu zaman işimize yarıyabiliyor. Diyoruz ki zamanında böyle böyle istemişsiniz, bizde yapmışız, şimdi bu sorunda bundan olmuş, onu düzeltmemiz lazım diyoruz. Söz uçuyor ama yazı kalıyor işte. Böylece hep beraber zaman kazanmış, kısa sürede sorunumuzu çözmüş oluruz. İlgili web sitenizin de  sorun ve değişiklik kaydı olmuş oluyor.  

Peki destek talebi attınız. Ne zaman sonra size geri dönüş yapılır? Arkadaşlarımız önlerinde iş biriktirmeyi hiç sevmiyorlar. Bunun için gelen talebi hemen cevaplıyorlar. Tabi sizin talebiniz belki hemen çözüm üretilemeyecek birşeydir ama biz her şartta çok hızlı olmaya gayret ediyoruz. Ortalama olarak destek talebini cevaplama süremiz 30 dakikadır.